اپل ایدی

اپل ایدی

رونالدو در بهترین روزهای ورزشی

خبر ورزشی

موفقیت های رونالدو در سال 2014 با توپ طلا آغاز شد . وی بالاخره به عنوانی که شایسته آن بود دست یافت . بعد از آن رونالدو بهترین  روزهای دوران ورزشی اش را در رئال مادرید سپری کرد . با رئال مادرید دسیما تاریخی را فتح کرد آن هم در حالی که 17 گل در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند و تاریخسازی کرد . او در لیگ با رئال مادرید عنوان تیمی را کسب نکرد اما موفق شد عنوان آقای گلی رقابت ها را به همراه کفش طلای اروپا کسب کند . رونالدو همچنین با رئال جام حذفی را کسب کرد .

هرچند رونالدو 3 ماه مصدوم بود و با مصدومیت بازی می کرد اما او در این فصل بهترین روزهایش را در رئال مادرید سپری کرد . اما موفقیت های رونالدو در بهترین سال فوتبالیش به اینجا ختم نخواهد شد . رونالدو همین امروز یک عنوان دیگر کسب کرد و بهترین بازیکن فصل از نظر سایت گل شد . او از سوی سایت ESPN هم به عنوان بهترین ورزشکار سال شناخته شده بود .

رونالدو 15 روز دیگر فرصت دارد تا دوباره با رئال جام کسب کند ، او در کاردیف در برابر سویا می تواند سوپر جام اروپا را نیز به کارنامه خود در این فصل اضافه کند و 1 هفته بعد از آن برای فتح سوپر کاپ اسپانیا تلاش کند . به علاوه تا قبل از تمام سال میلادی رونالدو می تواند جام باشگاه های جهان را نیز کسب کند .

این در حالی است که رونالدو به احتمال خیلی زیاد عنوان بهترین بازیکن اروپا را نیز کسب خواهد کرد و در پایان با کسب دومین توپ طلای پیاپی خود می تواند بی نظیر ترین فصل تمام دوران فوتبالیش را کامل کند .

 


برچسب‌ها: رونالدو, خبر ورزشی, رئال مادرید, فوتبال, رئال
+ نوشته شده در  دوشنبه ششم مرداد 1393ساعت 21:9  توسط اپل ایدی  |